tabliczka mnożenia, spółgłoski miękkie, pomoce logopedyczne sklep, pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, mnbt, dysortografia 2013, pomoce szkolne, programy do tablic interaktywnych

ZARABIAJ Z NAMI. BARDZO WYSOKIE PROWIZJE: nawet 40%. RABAT 10% DLA KLIENTÓW, KTÓRZY KUPIĄ Z TWOJEGO POLECENIA

(Regulamin znajduje się na dole strony.)

Co to jest program partnerski wyrwal.eu

1. Idea programu partnerskiego polega na tym, że otrzymujesz prowizje 40% (30% jeśli rejestrujesz się po 1.1.2020), gdy klient dokona zakupu wchodząc do naszego sklepu używając Twojego afiliacyjnego adresu URL lub/i Twojego kodu rabatowego.

2. Afiliacyjny adres URL to adres, który ma zakodowaną informację, pozwalającą zidentyfikować naszego partnera, który polecił nasz sklep / produkt i naliczyć mu prowizję.

3. Adres afiliacyjny może być użyty na stronie, blogu etc. np. w postaci linka w języku html lub bezpośrednio np. w e-mailu lub na portalu społecznościowym. To gdzie umieścisz ów adres w postaci tekstu lub jako link zależy od Twoich możliwości i Twojej inwencji.

4. Aby uczestniczyć w naszym programie partnerskim musisz się zarejestrować jako zwykły klient (jednak nie musisz nic kupować) i wygenerować prośbę o przystąpienie do naszego programu partnerskiego, która podlega zatwierdzeniu przez nas.

Jak zarabiać na naszym programie partnerskim?

1. Zarejestruj się w sklepie wyrwal.eu i wybierz opcję Program Poleceń (wybierz Zaloguj się, następnie stwórz konto, a następnie Program Poleceń).


Naciśnij przycisk Dołącz do programu, aby wysłać do nas prośbę o akceptację.

2. Po zatwierdzeniu przez nas prośby otrzymasz dostęp do linków partnerskich ze swoim kodem.

Linki będziesz mógł umieszczać na swoich stronach metodą kopiuj - wklej. Podane na rysunku wartości kodu referencyjnego REF są przykładowe.

Gdy będziesz uczestnikiem naszego programu partnerskiego, system wygeneruje linki z Twoim własnym kodem.

(Gdy znasz html możesz również tworzyć własne linki do wybranych produktów lub kategorii, możesz też używać shortenera).

Regulamin programu partnerskiego wyrwal.eu

1. Właściciel sklepu zatwierdza wybranych kandydatów do programu partnerskiego.

2. Prowizja naliczana jest za opłacone zamówienie. Wysokość prowizji wynosi 40% (dla partnerów rejestrujących się do 31.12.2019) i 30% dla partnerów rejestrujących się po 1.1.2020, prowizja dotyczy programów, które sami wytwarzamy. Za cenę produktu, od której liczony jest rabat przyjmujemy aktualną cenę produktu w sklepie uwzględniającą ew. rabaty promocyjne etc.)

(W przyszłości, gdy wprowadzimy produkty firm trzecich rabaty dla produktów tych firm mogą być inne.)

3. Rabat dla klienta końcowego, który użyje kodu rabatowego wynosi 10%. Kod rabatowy jest przypisany do partnera na stałe i należy go udostępnić klientom.

4. W przypadku gdy klient dokona zwrotu zakupionego produktu, rabat nie przysługuje partnerowi, a partner zwraca wypłacony rabat właścicielowi sklepu.

5. Czas życia ciasteczka wynosi 720 godzin tj. 30 dni.

6. Właściciel sklepu nie ponosi odpowiedzialności gdy z przyczyn technicznych (np. błędy) rabat nie zostanie naliczony.

7. Właściciel sklepu może zmienić regulamin programu partnerskiego.

8. Na adres pp@wyrwal.eu należy przesłać listę miejsc, gdzie umieszczono linki partnerskie celem sprawdzenia poprawności.

9. Rabat za prowizje uzyskane w danym miesiącu jest rozliczany i wypłacany w miesiącu następnym.

10. Podstawą do wypłaty rabatu jest faktura (firmy) lub rachunek (osoby nieprowadzące działalności gospodarczej).

11. Partnerowi nie przysługuje zwrot żadnych kosztów, które poniósł w związku z uczestnictwem w programie partnerskim.

12. Aby wypisać się z programu partnerskiego należy powiadomić FOXE e-mailowo pisząc z e-maila zgłoszonego przy rejestracji na adres bok@foxe.pl

13. FOXE może zwiększyć rabat wybranym partnerom, którzy zdaniem FOXE osiągają dobre wyniki.

(stan na dzień 2.12.2019)